Ďalšie služby

Okrem inzercie na porovnávačoch tovar, SEO a online reklamy na sociálnych sieťach, kampaní vo vyhľadávacej sietí ponúkame aj ďalšie služby.

S čím vám ešte pomôžeme?


  • Shoptet i E‑shop rýchlo poznáme ako svoje topánky, a tak vám radi pomôžeme ako sa založením nového e‑shopu, tak aj s vylepšením toho súčasného. Ďalej prejdeme, čo by sa dalo spoločnými silami zlepšiť či už z hľadiska nastavenia, vzhľadu stránky či organického vyhľadávania. Napojíme všetky zásadné marketingové kanály a vrhneme sa spolu do reklamy.


  • Dobre vieme, aké je dôležité, aby vaše tovaru zákazníci našli, keď ho práve potrebujú. A práve preto sú tu vyhľadávače tovaru. Nastavíme vám ich tak, aby vám fungovali na jednotku a vy ste z inzercie vyťažili maximum.


  • V digitálnom marketingu sa všetko točí okolo dát, vďaka ktorým dokážete vaše online aktivity vyhodnocovať. Dáta je ale potrebné najprv nazbierať, a to pomocou meracích kódov a udalostí. S tým vám v Google Tag Manageru pomôžeme – pomôžeme vám ako s nasadením samotného nástroja na vaše stránky, tak aj s jednotlivými meracími kódmi a udalosťami, ktoré budete chcieť sledovať.


  • Dajte o sebe vedieť prostredníctvom videa. Naši odborníci vám vytvoria či zostrihajú akékoľvek video, ktoré môžete následne použiť na sociálnych sieťach a v inzerciu v Google Ads a Skliku. Podľa vašich požiadaviek pridajú efekty, titulky, hudbu a mnoho ďalšieho. Pozrite sa na ukážkové práce.


    Prihláste sa k odberu noviniek