Shoptet a Eshop-rýchlo špecialisti

Shoptet a Eshop-rýchlo poznáme ako svoje topánky, a tak vám radi pomôžeme pri zakladaní nového e‑shopu, ale aj pri vylepšení toho existujúceho. Spolu si prejdeme, čo by sa dalo spoločnými silami zlepšiť, či už z hľadiska nastavenia Shoptetu, vzhľadu stránky či organického vyhľadávania. Napojíme všetky zásadné marketingové kanály a vrhneme sa spolu do reklamy.

S čím vám môžeme pomôcť?

 • Poznajú ľudia váš e‑shop a produkty, ktoré ponúkate? Pomôžeme vám vo fáze štartu aj v prípade zabehnutého e‑shopu, ktorý chce rásť. Od shopping kampaní, cez remarketing, vyhľadávacie kampane až po tie obsahové. Na Google, Skliku a Facebooku nastavíme spoločne plán tak, aby sme oslovili používateľov vo všetkých krokoch STDC modelu. Priebežne všetko optimalizujeme a vyhodnocujeme. Po celú dobu sledujeme cieľ, na ktorom sme sa spoločne dohodli.

 • Porovnávače tovaru

  Favi, Biano, Glami, Heureka alebo Zboží? Zbožáky, ktoré máte už rozbehnuté zoptimalizujeme a tie, ktoré nemáte založíme a základne nastavíme. Úpravy feedov (od názvov, kategórií k popisom) cez Mergado sú samozrejmosťou, aby sme mohli z inzercie dostať čo najviac. A bez Bidding to v dnešnej dobe tiež nejde.

 • Meracie kódy a analýza

  Máte na webe správne nasadené meracie kódy? Viete, že sa dá merať aj viac udalosti než len objednávka a návštevnosť? Viete kam najčastejšie vaši návštevníci klikajú? Pomôžeme vám to zistiť pomocou heatmapy. Navrhneme zmeny a o výsledný návrh necháme rozhodnúť priamo vás – nasadíme A/B testovanie a na základe výsledkov vyberieme, ktorá varianta je tá najlepšia.

 • Základné SEO nastavenie

  V prípade, že zatiaľ nezbierate hodnotenia cez Heuréku alebo Zboží, opýtajte sa na spätnú väzbu vďaka automatizovanej správe a požiadajte o hodnotenie produktu na vašom e‑shope.

 • Pokročilé SEO nastavenia

  Mrkneme na váš web a navrhneme, čo je potrebné upraviť tak, aby vyhľadávače dobre pracovali s vaším obsahom. Spracujeme analýzu kľúčových slov, navrhneme vhodné témy pre obsah na vašom webe (články atď.) A dáme vám tipy, ako upraviť štruktúru e‑shopu podľa vyhľadávacích dotazov.

 • Popisky kategórií

  Nie sú dôležité len nadpisy, ale aj popisky jednotlivých stránok. Máte ich u všetkých kategórií na svojom e‑shope? Skúšali ste v organickom vyhľadávaní, ako sa vám zobrazujú jednotlivé kategórie? Ak popisky nemáte, alebo by ste ich chceli vylepšiť, radi vám s nimi pomôžeme.

  Prihláste sa k odberu noviniek