Shoptet a Eshop-rýchlo špecialisti

Shoptet a Eshop-rýchlo poznáme ako svoje topánky, a tak vám radi pomôžeme tak pri zakladaní nového e‑shopu, tak i pri vylepšení toho existujúceho. Prejdeme, čo by sa dalo spoločnými silami zlepšiť či už z hľadiska nastavenia Shoptet, vzhľadu stránky či organického vyhľadávania. Napojíme všetky zásadné marketingové kanály a vrhneme sa spolu do reklamy.

S čím vám môžeme pomôcť?

 • Poznajú ľudia váš e‑shop a produkty, ktoré ponúkate? Pomôžeme vám vo fáze štartu i zabehnutého e‑shopu, ktorý chce rásť. Od shopping kampaní, cez remarketing, vyhľadávacie kampane až po tie obsahovej. Na Google, Skliku i Facebooku. Nastavíme spoločne plán tak, aby sme oslovili používateľov vo všetkých krokoch STDC modelu. Priebežne všetko optimalizujeme a vyhodnocujeme. Po celú dobu sledujeme cieľ, na ktorom sme sa spoločne dohodli.

 • Porovnávače tovaru

  Favi, Biano, Glami, Heureka alebo Zboží? Zbožáky, ktoré máte už rozbehnuté, zoptimalizujeme, a tie, ktoré nemáte, založíme a základni nastavíme. Úpravy feedov (od názvov, kategórií k menovkám) cez Mergado sú samozrejmosťou, aby sme mohli z inzercie dostať čo najviac. A bez Bidding to v dnešnej dobe tiež nejde.

 • Meracie kódy a analýza

  Máte na webe správne nasadené meracie kódy? Viete, že sa dá merať aj viac udalosti než len objednávka a návštevnosť? Viete, kam najčastejšie vaši návštevníci klikajú? Pomôžeme vám to zistiť pomocou heatmap. Navrhneme zmeny a o výsledný návrh necháme rozhodnúť priamo zákazníkmi – nasadíme A/B testovanie a na základe výsledkov vyberieme, ktorá varianta je tá najlepšia.

 • Základné SEO nastavenie

  V prípade, že zatiaľ neodebiráte hodnotenie cez Heuréku alebo Zboží, spýtajte sa na spätnú väzbu vďaka automatizovanej správe a požiadajte o hodnotení produktu na vašom e‑shope.

 • Pokročilé SEO nastavenia

  Mrkneme na váš web a navrhneme, čo je potrebné upraviť tak, aby vyhľadávače dobre pracovali s vaším obsahom. Spracujeme analýzu kľúčových slov, navrhneme vhodná témy pre obsah na vašom webe (články atď.) A dáme vám tipy, ako upraviť štruktúru e‑shopu podľa vyhľadávacích dotazov.

 • Popisky kategórií

  Nie sú dôležité len nadpisy, ale aj popisky jednotlivých stránok. Máte je u všetkých kategórií na svojom e‑shope? Skúšali ste v organickom vyhľadávanie, ako sa vám zobrazujú jednotlivé kategórie? Ak menovkami nemáte, alebo by ste ich chceli vylepšiť, radi vám s nimi pomôžeme.

  Prihláste sa k odberu noviniek