Vianoce

Vianoce sú jedny z najdôležitejších období pre e-shopy. Prípravy by mali začať už v lete. My vám s nimi radi pomôžeme.

Krásne Vianoce a šťastný nový rok!

K tomuto videu nemáme komentár. Musíte si ho totiž pustiť. Uvidíte v ňom krásne usmievavých ľudí a budete počuť samé pekné veci.

22. 12. 2017
Ako anjel a Mikuláš prišli do BESTETO

Pravá detská radosť je nákazlivá. A nádherná. Rozhodne nám stála za to, aby sme dva týždne zháňali mikulášsky kostým, pripravovali tvorivé dielne, chystali chrumkové balíčky pre deti, či mali po párty trblietky až za ušami. 

12. 12. 2017
Vianočné stretnutie s e-shopmi v BESTETO

Vo štvrtok sme boli dlho v práci a ešte sa nám to aj páčilo! Prečo? Lebo sme mali príjemnú spoločnosť v podobe našich klientov a priateľov z marketingových a e-shopových kruhov. 

11. 12. 2017

Vymyslieť originálne PF-ko pre klientov je fuška, ale patrí to ku koncu roka asi tak, ako darčeky ku vianočnému stromčeku.

08. 12. 2017

Dajte zákazníkom na Heureke vedieť, že váš tovar stihne prísť pod stromček. Mrknite sa, ako na to a čo sa zíde vedieť.

30. 11. 2017

V prvom článku minisérie "Ako pripraviť e-shop na Vianoce" sme písali o tom, čomu sa venovať, aby e-shop získal čo najviac objednávok z prirodzeného vyhľadávania na Google. Teraz sa poďme spolu pozrieť na to, ako nachystať PPC kampane na vianočnú sezónu.

07. 09. 2017
Čo v SEO nezabudnite nachystať na Vianoce

Je leto, prázdniny, doba dovoleniek a pre mnoho e-shopov mŕtva sezóna. Práve teraz sa ale rozhoduje o tom, aké výsledky bude mať váš e-shop vo vianočnej sezóne.

24. 08. 2017