Ako vyzeralo naše vianočné BESTETO mecheche pre eshopy a našich marketingových známych

Vo štvrtok sme boli dlho v práci a ešte sa nám to aj páčilo! Prečo? Lebo sme mali príjemnú spoločnosť v podobe našich klientov a priateľov z marketingových a e‑shopových kruhov. 

Naše vianočné mecheche sa nieslo v duchu chlebíčkov a jednohubiek, ktoré sme vlastnoručne chystali, šípkového turnaja a spoznávania BESTETO. Na úvod sa slova chopil náš obchodný riaditeľ, Vlado Přichystal, a zúčastneným vysvetlil, ako to u nás chodí, kto má čo na starosti a ako z našej spolupráce vyťažiť maximum.

Vladove posolstvo e‑shopom:

  • Predávajte kvalitné produkty za rozumné ceny.
  • Vyberte si kvalitné e‑shopové riešenie s dobrou podporou.
  • Vždy si dohadujme jasné zadanie a ciele. Ideálne, aby boli konkrétne, merateľné, splniteľné, realistické a časovo ohraničené. 
  • Komunikujte s nami. Keď vám posielame výsledky, dajte nám vedieť, či spĺňajú vaše očakávania. Ak nie ste spokojní, dajte nám to vedieť, aby sme to mohli zmeniť. Na komunikácii nám totiž záleží. Či už prebehne osobne, mailom, alebo cez hangout. 
  • Keď vám odporučíme urobiť nejakú zmenu či nastavenie, prosíme, urobte to. Často je to kriticky dôležité pre našu prácu a vaše výsledky. 
  • Dosiahnuť vytúžené ciele chvíľku trvá a nie všetky zmeny sa prejavia ihneď. Ale robíme pre to všetko, čo môžeme. 
  • Výsledky nás zaujímajú a pravidelne o nich dávame vedieť aj vám. Ak by ste im nerozumeli, neváhajte sa opýtať. Radi vám ich vysvetlíme. 

Pravidlá šípkového turnaja boli jasné: vylosuj si zo zimnej čiapky meno Besteťáka, s ktorým utvoríš tím. Nahádž čo najviac bodov a traf zvolené číslo. Najprv sa niektorí z nás trochu obávali, či nebudeme skôr na príťaž, než na osoh, ale konieckoncov trénujeme každý štvrtok, tak sme to riskli. Boli to napínové súboje, padli firemné rekordy a veľmi sme si to užili. Víťazi sa už teraz tešia zo 4 hodín našej práce zdarma

Súčasťou nášho mecheche bol aj pohľad do zákulisia BESTETO. Ukázali sme, kde pracujeme a pochválili sme sa aj našou grafickou sieňou slávy (na poslednej fotke). Každý kolega či kolegyňa, čo príde navštíviť kanceláriu obchodného tímu, nakreslí obrázok. V našej zbierke sú skutočne zaujímavé kúsky, jedného dňa vám ich ukážeme. Majte sa krásne a hlavne si Vianoce vychutnajte. Veď ďalšie budú až za rok. A ak sa obávate o váš marketing, obráťte sa na nás, my vám s ním radi pomôžeme

S láskou, BESTETO

11. 12. 2017

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.