Heureka

TOP vyhľadávač tovaru v SR a ČR

prináša e-shopom denne tisíce eur v tržbách. Ako navýšiť časť, ktorú prináša vášmu e-shopu? Čítajte o našich skúsenostiach z praxe.

Ak potrebujete pomôcť s týmto vyhľadávačom tovaru, tak sa nám ozvite. My pre vás pripravíme plán a začneme s optimalizáciou Heureky

O Heureke

Parádne čítanie o histórii Heureky nájdete v spomienkách jej bývalého šéfa, špičkového manažéra Tomáša Hodbodě. Stál spolu s dalšími členmi tímu pri zrode Heureky v roku 2007, kedy Jablonecká spoločnost Miton pustila na trh vyhľadávánie tovaru.

Heureka zaviedla certifikáciu Overené zákazníkmi, reklamný formát Heureka Košík, distribučný kanál Heureka point, akciu Deň dopravy zdarma a stala se hybateľom slovenskej a českej e-commerce.

Odborné články o Heureke:

Na ktorom vyhľadávači tovaru sa najviac oplatí inzerovať?

Každá piata koruna, ktorú české e-shopy utŕžia, je z návštevnosti z vyhľadávačov tovaru.

26. 04. 2018
Novinky z marketingového sveta

Prehľad marketingových čerešničiek z minulého týždňa. Naštartujte týždeň s našimi novinkami.

23. 04. 2018
Veľkosť slovenskej e-commerce a porovnanie s českou e-commerce

Dlho sme čakali, ale oplatilo sa! Heureka zverejnila odhad obratu slovenskej e-commerce. Ste zvedaví, koľko je na Slovensku e-shopov a aký obrat dosiahli za minulý rok?

01. 02. 2018
BESTETO univerzita: čo všetko by mal e-shop vedieť o Heureke, 1. časť

Vitajte v BESTETO univerzite! Heureka je najnavštevovanejší vyhľadávač tovaru nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Zatiaľ čo u nás má priam nedobehnuteľný náskok, u susedov jej na päty dýcha Zboží.cz - porovnávač z dieľne Seznamu.

30. 01. 2018
BESTETO univerzita: Návštevnosť slovenských vyhľadávačov tovaru za rok 2017: Heureka, Glami, Najnakup.sk, Favi...

Vitajte v ďalšom článku BESTETO univerzity, tentokrát o návštevnosti slovenských vyhľadávačov tovaru. Kam chodí najviac ľudí? A z akých zdrojov sa tam dostanú? 

22. 01. 2018

Dajte zákazníkom na Heureke vedieť, že váš tovar stihne prísť pod stromček. Mrknite sa, ako na to a čo sa zíde vedieť.

30. 11. 2017

Prečo sú parametre na Heureke dôležité a ako na nich? Tentokrát poradí náš marketingový konzultant Filip Vašíček.

23. 11. 2017

Viete, ako sa prihlásiť do Dní dopravy zdarma na Heureke (DDZ)? Na čo je potrebné pamätať a ako sú (ne)výhody akcie? Pozrite sa na to s nami.

10. 11. 2017

Viete, v akom stave je vaša inzercia na Heureke? A využívate jej potenciál naplno? Ak si nie ste istí odpoveďami na tieto otázky, nezúfajte. Máme pre vás jedinečnú ponuku: skontrolujeme stav vašej inzercie na Heureke, a navyše vám dáme aj návod na to, ako ju zlepšiť. Zdarma.

20. 09. 2017

Chceli by ste si pripomenúť, o čom rečníci na Nekonferencii 2017 prednášali? Alebo ste sa iba nemohli zúčastniť, no zaujíma vás, o čo ste prišli? Ta-dá! Prinášame vám záznamy prednášok a prezentácie na stiahnutie.

18. 08. 2017