CSS program Kvinono

Vyskúšajte CSS program Kvinono a získajte maximum z inzercie vašich produktov v Google nákupoch vďaka zľave 20 % na prekliky.

Výhody

A ďalšie informácie

Vďaka členstvu v CSS programe vám Kvinono umožní vyhrať viac aukcií s cenou prekliku nižšia o 20 %.

Zaujíma vás, ako táto zľava vznikla? Európska komisia žiada, aby boli zisky CSS nezávislé, preto CSS Google zaisťuje svoj zisk účtovaním 20% marže z každej ponuky obchodníka pred tým, než táto ponuka vstúpi do aukcie. Táto marža je zahrnutá do CPC. Takže ak inzerujete pod CSS Google, platíte za každé kliknutie 20% maržu Googlu. Keď inzerujete pod CSS Kvinono, tak do aukcie ide celá suma.

Aukce- CSS Google vs. CSS Kvinono
Ak váš konkurent inzeruje pod CSS Google a ponúkne CPC 10 Kč, potom aukcii pod CSS Kvinono môžete vyhrať už za cenu 8 Kč.

V naší agentuře již delší dobu intenzivně testujeme nejrůznější CSS partnery z celé Evropy – některé známější, jinde máme exkluzivní přístup. Čeští partneři měli doposud buď špatné výsledky, nebo příliš vysoké měsíční poplatky. Kvinono má prozatím výsledky výborné a zejména díky chytře nastavenému zkušebnímu období ho nasazujeme u více a více našich klientů.

Čo sa zmení

S prechodom pod CSS Kvinono

Jediná viditeľná zmena je, že sa v Google Nákupoch začne prepisovať názov CSS partnera do odkazu pod vašim inzerovaným produktom (Z webu Kvinono). Správu inzercie budete vykonávať naďalej tak, ako ste zvyknutí, ale s lepšou cenou za preklik.

CSS Kvinono ve FEO používáme už skoro rok. Vybírali jsme mezi několika variantami, které CSS pro naše klienty zvolit. Jsme rádi, že jsme se nakonec na spolupráci dohodli s agenturou BESTETO. Jak dobře Kvinono funguje jsme si nedávno ověřili i na případové studii, kterou jsme společně dělali na klientovi 4kids.cz.

FAQ

Odpovede na najčastejšie otázky
Je to služba, ktorá vám umožní inzerovať vaše produkty na Googli až o 20 % lacnejšie. Ide o reakciu na rozhodnutie Európskej komisie. Tá požaduje, aby Google poskytoval vo výsledkoch vyhľadávania rovnaký priestor ostatným produktovým porovnávacom ako svojej službe Google Shopping.
Zatiaľ ponúkame prechod pod naše CSS iba pre Českú republiku. Do budúcnosti plánujeme ponúkať túto službu aj pre Slovensko.
Napojenie Google Nákupov do nášho CSS účtu. Samotná inzercia prebieha bežným spôsobom. Vy naďalej platíte cenu reklamy, reklama funguje ako obvykle. Vďaka napojeniu CSS účtu dôjde k zmene v spracovaní Googlom a k vylepšeniu výsledkov.
Nie je. O uverejnenia na stránkach webu je potrebné si požiadať.
Predmetom služby je prevod do nášho CSS účtu. O vylepšenia PPC reklám možno požiadať zvlášť.
K prepojeniu pod CSS Kvinono nie je potrebný prístup do Google Ads. Jediná informácia, ktorá je potrebná je ID vášho Google Merchant Centra, a tú nikomu nedáme.

8 dôvodov

Prečo prestúpiť pod CSS Kvinono
 1. 1

  Získate až 20% zľavu z kampaní v Google nákupoch.

 2. 2

  Máte od nás 1 mesiac na vyskúšanie zadarmo.

 3. 3

  Na želanie vám založíme nový GMC a môžete využívať CSS Google aj Kvinono súčasne.

 4. 4

  Nevyžadujeme prístup do Google Ads.

 5. 5

  Vieme, ako na platformy Google. S nami o ne neprídete.

 6. 6

  Zariadime všetky náležitosti potrebné k prevodu účtu.

 7. 7

  Podpora CSS manažéra

 8. 8

  Skončiť s členstvom v našom CSS programu môžete kedykoľvek.

Cenník

O Kvinone
 • Mesačný poplatok za využívanie CSS Kvinono je od 69 EUR bez DPH.
 • Pri spolupráci na 6 mesiacov alebo 1 rok cena poplatku klesá, viz. kompletný cenník.
 • Formulár pre záujemcov o prepnutie pod CSS Kvinono nájdete nižšie.
 • Po odoslaní formulára vám príde automatické potvrdenie o prijatí.
 • O prepnutie pod CSS službu Kvinono vás v nasledujúcich dňoch budeme informovať e‑mailom.
 • Potrebujete sa s nami ohľadom CSS ešte poradiť? Napíšte nám alebo nám rovno zavolajte.

Vyskúšajte CSS

Na 1 mesiac zadarmo

  Fakturačné obdobie *