Tie najlepšie výlety sú počas pracovnej doby!

Piatek 13. sa BESTETO rozhodlo využiť na maximum. Vyrazili sme na výlet!

Od samého začiatku bol cieľ výletu tajomný, ako hrad v Karpatoch. Nikto okrem hlavného organizátora, teda nášho náčelníka Michala, nevedel, kam vyrážame. 

Prezradil nám iba to, že sa môžeme tešiť na piknik. Inak povedané, kto si čo prinesie, to si tiež zje(me). Takže každý z nás niesol v ruksaku niečo viac či menej poetické: štangľu salámy, jednohubky, bábovku, domáce sušienky, pomazánky… No skrátka už sme sa nemohli dočkať, až všetky dobroty ochutnáme.

Rozlúšti, kam ideme

Hneď na začiatku nášho výletovania sme sa rozdelili do niekoľkých skupiniek a našou úlohou bolo rozšifrovať v morseovke prvú indíciu toho, kam vlastne ideme. Zdarne sme vylúštili miesto, kam sa máme z našich kancelárií vydať. A hľa, prvé prekvapenie na seba nenechalo dlho čakať: ideme autobusom!

Počas cesty nás niekoľkých napadlo, kam to vlastne ideme. Hurá na Pálavu! Východiskovým bodom pre nás boli Klentnice, z ktorých sme s vervou vyrazili obdivovať krásy nekonečných vinohradov, kopcov a okolitých lesov.

Počasie náš náčelník Michal zvolil opravdu skvelo, a tak sme sa s radosťou kochali na každej vyhliadke v krajine, ktorá bola ako z rozprávky.

Rozbaľ zásoby a zjedz, koľko vládzeš

Okolo poludnia prišlo to, na čo sa väčšina z nás tešila najviac — jedlo! Piknik pod Dívčím hradem stál za to a niekoľkokrát sme si vyslúžili obdivné pohľady okoldúcich. Ťažko povedať, či sa im len zbiehal sliny pri pohľade na všetky tie dobroty, alebo iba neverili tomu, že sme sa s tým všetkým ťahali až hore na kopec.

 

A letíme

Keď už sme boli spokojne najedení, presunuli sme sa k Sirotčímu hrádku. A práve tu nasledovala výzva dňa: vypusťte šarkanov! Každý tím so sebou niesol jedného šarkana, kterého sa snažil naučiť lietať. Niektorým to šlo výborne a iným…no, veď to čoskoro sami uvidíte v našom videu, ktoré pre vás chystáme.

Návrat do detských čias sme si všetci užili. A už teraz potvrdzujeme, že tie najlepšie výlety sú počas pracovnej doby! Tak zase niekedy inokedy.

Chcete mať prehľad o tom, čo je v Bestete nové? Prihláste sa na odber nášho newsletteru, radi vám ho pošleme.

16. 10. 2017

Témata:

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.