Google Analytics

Áno, obchodné výsledky e-shopov a firemných webov môžete prelúskať vďaka podrobným rozborom dát z Google Analytics. Jedná sa o hlavný nástroj pre webovú analýzu a my v Bestete s ním máme mnohoročné skúsenosti. Keď pracujete s Google Analytics sami, prečítajte si nasledujúce krátke tipy a v prípade, že by ste potrebovali pomôcť alebo poradiť, neváhajte. Analýza obchodných dát je pre nás denný chlie, ktorý nás baví!

Ako sme zvýšili tržby vďaka SEO

Pravidelnou spoluprácou s e-shopom MyDrinks.cz sa nám podarilo zvýšiť návštevnosť z neplateného vyhľadávania o 118% a tržby o 113%. Prečítajte si, ako sme postupovali.

30. 01. 2020
Google Analytics - 13 tipov školenia

Koncom októbra som vyrazil do Prahy na školenie o Google Analytics. Rozprával o ňom Honza Tichý. Prebral s nami nielen základy a rozhrania Google Analytics, ale aj aké dáta sledovať a ako nad nimi premýšľať. Školenie prebehlo pod taktovkou Google Partners Academy.

12. 11. 2018

Mnoho našich klientov prevádzkuje e-shop na Shoptete, a tak pri optimalizácii a spúšťaní kampaní opakovane riešime rovnaké problémy. Prečítajte si, ako postupovať, ak využívate Shoptet a chcete, aby váš e-shop fungoval ešte lepšie než doteraz.

25. 07. 2017

Základom úspešnej reklamnej kampane je správne a jednoduché vyhodnocovanie výsledkov. Poďme sa pozrieť na to, ako si túto prácu v Google Analytics zjednodušiť pomocou vlastného zoskupenia kanálov. 

25. 07. 2017