Sociálne siete

Facebook je najväčšia sociálna sieť sveta, Instagram zase každý rok skokovo rastie v počte užívateľov. Obe siete hrajú dôležitú úlohu v rozhodovaní zákazníkov o tom, čo si kúpia. S nami váš e‑shop na sociálnych sieťach neprehliadnu.

Čo na Facebooku a Instagramu

dokážeme
 • Založiť a skontrolovať váš účet v Business Manageri

  Zariadime, aby v ňom nič nechýbalo. To zahŕňa Facebook Pixel, katalóg, nastavenie konverzií, okruhov používateľov, reklamného účtu a prepojenie všetkých častí v jeden fungujúci celok.

 • Nastaviť kampane na Facebooku a Instagrame

  S využitím katalógu, bannerov alebo existujúcich príspevkov z vášho profilu. Výsledky sú viditeľné pohromade, v rámci jedného reklamného účtu, takže nad kampaňami budete mať vždy prehľad.

 • Optimalizovať kampane

  Vzhľadom na stanovené ciele, ich na konci mesiaca vyhodnotíme, a to ako v rámci Facebook reportov, tak aj v Google Analytics. Každý systém vyhodnocuje výsledky inak. Google Analytics nedokáže rozpoznať konverziu po zobrazení, zatiaľ čo Facebook áno.

Produktovými kampaňami to však končiť nemusí. Ponúkame aj služby, ktoré sa viac sústredia na prepojenie obsahu na vašej stránke a kampaní. Chceme, aby váš obsah predával. To docielime, keď:

 • Kompletne založíme Facebook

  V prípade, že ste na sociálnych sieťach nováčikovia, postaráme sa o všetko za vás – od FB stránky po Business Manager.

 • Upravíme vašu existujúcu Facebookovú stránku.

  Nastavíme šablónu vhodnú pre e‑commerce, založíme Obchod s vašimi produktmi.

 • Vytvoríme plán pre sponzorované príspevky

  Dodáme nápady a na vás už bude len zverejnenie príspevkov podľa dohody.

 • Vytvoríme príspevky (4 posty/​mesiac)

  Vy sa postaráte o nepredajný obsah a my do neho zaradíme príspevky v predajnom duchu, ktoré vytvoríme z dodaných podkladov.

Na sieťach ste ako ryba vo vode, ale radi by ste vedeli, či máte dobre nastavené kampane? Ozvite sa nám, radi pre vás urobíme kontrolu účtu a skonzultujeme, čo by mohlo fungovať lepšie.