PPC reklama

Online nákupy zažívajú poslednú dobu obrovský rast. Nezostaňte pozadu oproti konkurencii a oprite sa do PPC inzercie!
To sa ľahko povie, ale ťažšie urobí – najmä, ak neviete ako. Preto sme tu my. PPCčkám sa venujeme viac ako 10 rokov. Postaráme sa o vaše účty ako o vlastné, skrotíme neefektívne reklamy, poradíme si s vysokým PNO aj CPC. A vy budete mať vďaka pravidelným reportom o všetkom prehľad.

Ako robíme PPC reklamu

E-shopom

Nesľubujeme zázraky na počkanie. Preto sa sústredíme na pomoc e‑shopom, ktoré majú svoj biznis v pevných rukách a nejakú tú históriu. Ale aj ďalším typom ne-eshopových projektov, ktoré majú pevne stanovený cieľ.

 • Privedieme na web nových zákazníkov

  Oslovíme užívateľov, ktorí na internete hľadajú tovar, ktorý vy predávate. K tomu, aby sa rozhodli nakúpiť práve u vás, musíte byť vidieť v správnu chvíľu na správnom mieste. So správne nastavenými produktovými a vyhľadávacími kampaňami to nebude problém!

 • Získame ďalšie objednávky od tých, čo vás už poznajú

  Zaujmite bannerovými reklamami a obrázkami produktov, ktoré si u vás používatelia prezerali. Pritiahnite späť návštevníkov vášho e‑shopu, ktorí vás už poznajú a možno si dokonca nechali niečo odloženého v nákupnom košíku. Na dokončenie objednávky stačí málo – napríklad banner s informáciou o doprave zdarma alebo obrázok tenisiek, ktoré im stále ležia v hlave.

 • Posilníme váš brand

  E‑shopov ponúkajúcich rovnaký tovar ako vy môže byť veľa. Ukážte im vďaka brandovým kampaniam, kto ste, v čom sa líšite a ako si vás majú zapamätať. Oživte príbeh svojho e‑shopu videom alebo bannermi a oslovte užívateľov na ich obľúbených weboch ako YouTube, Gmail a ďalších stránkach. Výsledok nebude vidieť hneď, ale do budúcnosti je to výborná investícia.

Prečo spolupracovať s nami?

 • Na českom trhu pôsobí 1 200 agentúr a freelancerov, ale len 25 z nich spolupracuje s Google. My sme jednou z nich.
 • Patríme medzi zlaté Shoptet partnery.
 • Máme vlastný CSS program, ktorý ušetrí záujemcom až 20 % v Google nákupoch.
 • Vzdelávame sa a testujeme každú novinku, ktorá je práve dostupná. Ak vás PPC reklama zaujíma, radi vám odovzdáme znalosti na školeniach alebo v článkoch o PPC reklame na našom blogu.
 • PPC reklamou to nekončí, ak máte záujem pracovať s návštevníkmi získanými z inzercie, v rámci agentúry riešime aj zbožáky, reklamu na Facebooku a Instagrame alebo e‑mailing.
 • Reklama vám funguje, ale radi by ste sa posunuli o level vyššie? Mrkneme spoločne na SEOwebovú analytiku.
 • Sme transparentní a cenník pred klientami neskrývame. Mrknúť sa na neho môžete na našom webe a dopredu viete, s akou sumou počítať.

  Prihláste sa k odberu noviniek