SEO - optimalizácia pre vyhľadávače

Oslovte návštevníkov fulltextových vyhľadávačov, získajte nových zákazníkov, budujte svoju značku. Pomôžeme vám osloviť kvalitných užívateľov, ktorí vyhľadávajú stovky a tisíce dotazov na vaše produkty.  

Ako robíme SEO

Žiadna tajná alchýmia, ale poriadny kus driny. To je optimalizácia pre fulltextové vyhľadávače. Namiesto tajných „SEO nástrojov“ sa okrem iného venujeme:

analýze kľúčových slov - odpovie na otázku: „…Ako sa užívatelia pýtajú na vašu ponuku? ...“ , obvykle obsahuje stovky a tisíce vyhľadávacích dotazov a na ich základe zostavujeme odporúčania pre konkrétne vstupné stránky webu,
audit internetových stránok - hľadá chyby v technickom riešení webu, ako z pohľadu vyhľadávačov, tak bežných užívateľov,
budovanie spätných odkazov - pomáhame propagovať váš podnik a vašu ponuku v miestach, kde sa vyskytujú vaši potencionálni zákazníci.

SEO v súvislostiach

Optimalizáciu pre fulltextové vyhľadávače robíme s ohľadom na podnikové ciele a ostatné marketingové aktivity tak, aby sme minimalizovali duplicitné náklady a maximalizovali prínos opatrení. SEO vyhodnocujme v rámci pravidelných štatistík výkonnosti stránok.

Cena SEO

Vždy spolupracujeme so zákazníkmi na základe individuálnej dohody. Cena práce sa pohybuje od 196 eur mesačne bez DPH. V cene je osobná konzultácia a marketingové poradenstvo.

Napíšte si nezáväzne o podrobnejšie informácie. Získajte konzultáciu s našimi odborníkmi!