Oranžáda podcast s Máriou Zukalovou, majiteľkou Materialpro3d.cz: Čo všetko ide pomocou 3D tlače vyrobiť?

Mária Zukalová vybudovala úspešný e‑shop s materiálmi pre 3D tlač, s Nikčou sme sa vydali s ňou natočiť podcast do showroomu v Brne.

Sme skoro susedia a napriek tomu sme ich úžasný showroom na Minskej videli prvýkrát. Hneď na začiatok nás trochu zarazilo, že v tíme sú hlavne ženy. Na konci návštevy sme im však závideli, pretože 3D tlač nás nadchla a chceli sme si odniesť jednu tlačiareň k nám. Počas dopoludnia sme stihli prebrať:

  • Prečo se Majka rozhodla zrovna pre 3D tlač?
  • Aký je postup, ak si chce, nechať niečo vytlačit na 3D tlačiarni? Koľko to stojí?
  • Čo najšialenejšieho už vytlačili?
  • Aká je pozícia Česka na poli 3D tlače?
  • Podľa čoho sa rozhodovala pri výbere marketingovéj agentúry?

Zaujíma vás 3D tlač a radi by ste sa pozreli, ako to funguje? Príďte do stánku Materiál pre 3D počas Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. V podcaste sa dozviete, čo na veľtrhu pre návštevníkov chystajú.

Úryvky z podcastu

“U niektorých opráv sa 3D tlač naozaj oplatí. Vytlačíme náhradnú súčiastku v ráde stoviek korún a nemusíte kupovať nový stroj v rádoch niekoľkých tisíc.”

Marie Zukalová, majiteľka e‑shopu

“Pozrela som sa, ako si stojí trh a zistila, že ponuka je relatívne úzka a materiál žiadaný. Ostatné e-shopy ponúkali predražený materiál a na Heureke mali hodnotenie okolo 40%. Videla som v 3D tlači veľký potenciál, pretože sme krajinou, ktorá patrí medzi špičku v tomto segmente. Vďaka Nemecku vieme, kam sa trh vyvíja a ako bude vyzerať za dva až tri roky. “

Podcast

Napadá vás, koho by sme mali do nášho podcastu pozvať nabudúce? Napíšte nám do komentárov. Prajeme vám pekný deň a pekný počúvanie.

05. 09. 2019

Komentáře (0)

Přidat komentář

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými obchodními podmínkami služeb Besteto.
Váš komentář podléhá ruční kontrole.