Pridelenie prístupu k firemnému účtu

Instagram narozdiel od Facebooku neponúka možnosť pridať v nastaveniach správcu profile.

Ak za vás máme v rámci správy Instagramu vytvárať okrem príspevkov tiež Stories, neexistuje iná možnosť, než nám odovzdať heslo k vášmu účtu. Nemusíte však mať obavy, pretože nepovoleným praktikám (Lajkovac roboti atď.) Sa vyhýbajú oblúkom. O váš účet budeme starať ako o vlastné.

Na správu Instagramu používame aplikáciu Later, ktorá nám okrem analytických dát pre reporty ponúka tiež možnosť nahrávať fotky z počítača. Po odovzdaní prihlasovacích údajov pripojíme váš firemný profil do aplikácie. Poplatky za nástroj idú za nami, vy neplatíte nič.

Odovzdanie prihlasovacích údajov

Nikdy neposielajte svoje heslo e‑mailom! Tieto údaje si posielame cez šifrovacieho pomocníka. Stačí otvoriť šifrovaci aplikáciu, zadať heslo a kliknúť na tlačidlo Encrypt and share.

Aplikácia vygeneruje odkaz, ktorý nám vložíte do Active Collab diskusie, alebo pošlite na e‑mail. Heslo sa z nástroja zmaže po 24 hodinách.

My si potom váš profil sami prepojíme s aplikáciou Later.

Iné riešenie

Ak už používate iný nástroj pre správu vášho profilu a chceli by ste ho používať ďalej, nie je to pre nás problém. Radi sa naučíme niečo nové a rozšírime si obzory. V tomto prípade vás poprosíme o poslaní pozvánky k správe v nástroji, ktorý používate. Neviete ako na to? Napíšte nám a vyriešime problém individuálne.