Marketingové novinky #6: predajňa budúcnosti a trik, ako si nevedomky neduplikovať stránky

Tento týždeň priniesol mnoho nového a my tak pre vás máme naozaj výživné marketingové novinky! Želáme dobrú chuť (do čítania). ;)

  • V BESTETO sme pre vás vytvorili jedinečnú štúdiu o zdrojoch tržieb českých e-shopov za rok 2017. Google AdWords zarobil e-shopom najviac a na prvej pozícii vystriedal minuloročného víťaza Heureku. Kto obsadil ďalšie pozície? A ako vyzerajú ostatné štatistiky z dát 62 e-shopov s ročnými tržbami cez pol miliardy Kč? To sa dozviete tu
  • Ako nestrácať zákazníkov, ktorí boli vo vašom e-shope, ale počas nakupovania z nejakého dôvodu odišli? Pripravili sme pre vás 21 cenných a praxou ostrieľaných tipov, ako vylepšiť proces nakupovania a získať viac objednávok. Stiahnite si prehľadný e-book a vylaďte svoj e-shop.
  • Veľa sa hovorí o predajni budúcnosti, ktorú v Prahe budúci týždeň otvorí Alza.cz. V čom je taká inovatívna? Bude fungovať bez predavačov a nonstop. Pozrite si fotky a prečítajte si viac. 
  • Affiliate sieť Dognet pripravila knižky o affiliate marketingu a ponúka ich zdarma aj s odoslaním ku vám. Chcete jednu aj vy? Zaregistrujte sa tu a pošlú vám ju. Ozajstnú. Papierovú! 
  • Pracujete s Mergadom a uvítali by ste možnosť upravovať si vzhľad jeho stránok? Použite Bookmarklet. Mergado má pre vás návod, ako na to.  
  • Pozor na lomítka za URL adresou, spôsobujú duplicitu stránok! Zaujímavý praktický tip, o ktorom nevedeli ani niektorí marketéri. Pozrite sa, ako sa tomu vyhnúť a na čo si dať pozor.
  • Heureka.cz tradične pripravila zhrnutie roku 2017: čo sa najviac nakupovalo či ako sa platilo nájdete tu. Bohužiaľ, slovenské zhrnutie zatiaľ neexistuje, ale už sme Heureke napísali. Ktovie, či to pomôže :)

P.S. Šípkové turnaje pokračujú. Práve sme sa dozvedeli nové pravidlá pre rok 2018. 

Šípková liga v plnom prúde. Pozor! Berieme to supervážne.

Chcete mať prehľad o tom, čo je v BESTETO nové? Prihláste sa na odberanie nášho newsletteru, radi vám ho pošleme.

Pridať nový komentár

Sledujte články v RSS