Pridelenie prístupu — Business Manager

Klasický postup

Pridelenie prístupu vašej agentúre alebo komukoľvek inému, kto vám bude reklamy na Facebooku spravovať (ak si ich teda nebudete spravovať sami), zvládnete na pár kliknutí.

Pre udelenie prístupu prejdite do svojho účtu pre reklamu. Následne rozkliknite hamburger ako je uvedené na obrázku č.1 a prejdite do Nastavenia firmy.

Po presmerovaní na stránku nastavení firmy už stačí len prideliť prístupy príslušnej osobe, alebo organizácii. Podrobný návod ako na to môžete vidieť na obrázku č. 2. Postupujte nasledujúcimi krokmi: UŽÍVATELIA — ĽUDIA — PRIDAŤ — Zadajte e‑mailovú ADRESU (pre nás ppc@besteto.cz) — JEDNA VŠADE PRÍSTUP SPRÁVCA.

V ďalšom kroku priraďte ku konkrétnym položkám príslušné účty a príslušné úlohy tak, ako vidíte na obrázku č. 3.

Odporúčame priradiť hneď na začiatku všetky príslušné úlohy. Uľahčíte tým čas a prácu v počiatočnom nastavovaní účtu správcom.

Cez pozvánku

Tento návod používajte iba vo chvíli, keď nefunguje klasický postup.

Prvé kroky sú zhodné s klasickým postupom, preto ho sledujte až k bodu, kde máte udeliť prístup (Obr. 3). Tu môže dôjsť k tomu, že nám od Facebooku nepríde e‑mailová notifikácia a my nemôžeme prijať pozvánku do vášho účtu. Ak je toto váš prípad, vyriešite problém jedným jednoduchým krokom navyše.

Pretože ste pozvánku odoslali, uvidíte v záložke ľudia pod e‑mailom ppc@besteto.cz informáciu Neukončené. V pravej časti je tlačidlo Poslať znova. Kliknite na neho a objaví sa okno s URL adresou pozvánky (Obr. 4). Odkaz skopírujte a pošlite e‑mailom svojmu PPC špecialistovi, ktorý sa za vás postará o zvyšok.