Blog o marketingu na internete

Chcete vedieť, čo je u nás nové? Na našom blogu prinášame informácie nielen o tom, čo sa deje vo firme a aké chystáme školenia, ale nájdete tu tiež zaujímavé novinky z nášho sveta - povieme vám o všetkom, čo nás v internetovom marketingu zaujíma.

Ani tentokrát sme nechýbali na ďalšej akcii AdWords Guru, ktorá sa týkala inzercie v obsahovej sieti. Prinášame vám z nej niekoľko postrehov.

AdWords Guru a obsahová sieť

Každá piata koruna, ktorú české e-shopy utŕžia, je z návštevnosti vyhľadávačov tovaru. To je viac než z neplateného vyhľadávania, priamych prístupov, mailingu alebo sociálnych sietí. Poďme sa pozrieť, ktorý z vyhľadávačov tovaru e-shopom dokáže zarobiť na luxusné fáro a z ktorého nezískate zákazníka, ani keby ste sa na hlavu postavili. 

Na ktorom vyhľadávači tovaru sa najviac oplatí inzerovať?

Predávate módu alebo nábytok a uvažujete nad inzerciou v špecializovaných vyhľadávačoch tovaru? Čo sa oplatí vedieť o vyhľadávačoch Favi, Biano a Glami, ktoré sa práve na tento sortiment špecifikujú? 

Martin radí, ako na Glami, Favi a Biano

Prehľad marketingových čerešničiek z minulého týždňa. Naštartujte týždeň s našimi novinkami. 

Novinky z marketingového sveta

Prvá konferencia o výkonnostnom marketingu na Facebooku sa pred dvoma dňami konala v Prahe. A keďže sme na takejto udalosti nechceli chýbať, vyslali sme nášho špecialistu na Facebook, Honzíka, aby sa šiel čo-to priučiť. 

Konferencia o výkonnostnom marketingu: čo sme sa naučili

Ľudia milujú zľavy. O to viac, keď sa to týka módy. Svoje o tom vie aj GLAMI, ktoré sa chystá vypustiť do sveta GLAMI DAYS. Tie začínajú už tento piatok. Ako sa zapojiť a o čom to celé je? Čítajte.

Spustili ste e-shop v Česku, ale Seznam ešte nezaindexoval všetky dôležité stránky do svojich výsledkov vyhľadávania? Tu je návod na to, ako to môžete urýchliť a zvládne to podľa neho naozaj každý.

Seznam Index Checker

Dominik Neckař z agentúry Proficio u nás prednášal na PPC na stojáka #9. Nezabudli sme si ho odchytiť a položiť mu niekoľko zvedavých otázok. Vypočujte si rozhovor.

Youtube reklama

14 najzaujímavejších noviniek z marketingu: inšpirácia, zábava a nové trendy na jednom mieste. Necháte sa zlákať?

Marketingové novinky

Prečo sa oplatí sledovať, ako sa zákazníci správajú na vašom webe? A prečo je to adrenalín? Opýtali sme sa UX designera zo Smartlooku Drahomíra Hájka.

Rozhovor Smartlook

Stránky