Blog o marketingu na internete

Chcete vedieť, čo je u nás nové? Na našom blogu prinášame informácie nielen o tom, čo sa deje vo firme a aké chystáme školenia, ale nájdete tu tiež zaujímavé novinky z nášho sveta - povieme vám o všetkom, čo nás v internetovom marketingu zaujíma.

S bidovacím automatom Bidding Fox pracujem už od doby, čo vznikol a nastavil som v ňom Heureku pre nejeden e-shop. A aj keď sa bidovacie stratégie projekt od projektu líšia, niektoré veci musím skontrolovať jednoducho vždy. Pozrime sa spolu, aké to sú.

Návod, ako nastaviť automatický bidding v Bidding Fox aplikácii

Podmienky nedávnej certifikácie na Shoptete, zahraničná expanzia, dropshipping či aktuálne e-shopové trendy. O tom porozprával Radek Hudák zo Shoptetu.

Snáď každý majiteľ e-shopu sníva o momente, kedy jeho obchod začne fungovať samostatne a bez každodenných zásahov. Máte zákazníkov, ktorí u vás radi nakupujú a business kvitne. A potom príde otázka: mám expandovať?

eshop v Poľsku

Hurá, v BESTETO sa môžeme pýšiť novými titulmi. Naši chlapci totiž získali certifikát lišiaka z Bidding Foxu.

Bidding Fox certifikát

Prinášame ďalší rozhovor so spíkrom z našej Nekonferencie. Tentokrát sa Natálka z Mergada porozprávala s Milanom Šmídom zo Zboží.cz. A to napríklad o produktovej databáze alebo produktovom detaile. Zistite viac.

Čo je potrebné urobiť, keď chcete so svojím e-shopom začať inzerovať na Amazone? Na to sa Mergado opýtalo Davida Cikánka z Expanda. Zistite, ako to na Amazone chodí. 

vstup na amazon - čo by mali eshopy vedieť

“Zahraničie nie je ako Česká republika a Slovensko.” To by mohlo byť mottom pondelkovej prednášky od Jana Kvasničku pod záštitou APEKu (české Asociace pro elektronickou komerci). Jasné ako facka, poviete si. Kto by si myslel, že je to rovnaké? Bohužiaľ, takto uvažuje mnoho e-shoparov.

Máme pre vás dobrú správu: Mergado na tohtoročnej Nekonferencii vyspovedalo našich rečníkov a pripravilo sériu zákulisných rozhovorov. Ste zvedaví? Vypočujte si prvý z nich o novinkách z dieľne biddingového automatu Bidding Fox

Biddingový automat Bidding Fox prichádza s novinkami

Premýšľate o inzercii na Amazone, ale neviete, či do toho ísť? Potom je táto prednáška od Davida to pravé orechové. Nadupaný súhrn informácií o Amazone v 30 minútach stojí za vypočutie.

Už siedmy ročník brnenskej Nekonference máme úspešne za sebou. A keďže rozumieme tomu, že zo Slovenska je to do Brna pár hodín cesty a nie každý ju chcel (alebo mohol) absolvovať, pripravili sme pre vás záznamy prednášok, ktoré na nej zazneli. Vyložte si nohy, dajte sa do pohody a vychutnajte si nálož marketingového know-how.

Nekonference 2018 - prednáška Vláďu Přichystala z BESTETO

Stránky