Výsledky našej práce

Dobrá práca sa chváli sama, a preto je našou najväčšou pýchou úspech našich klientov. Prečítajte si, čo o nás povedali.

Besteto neustále rozvíja team odborníkov o nové tváre, ale zároveň zachováva tváre pôvodné, ktoré máme radi a poznajú našu históriu a problematiku. 

www.esatna.sk

Vlastníme e-shop s módou a mali sme veľký problém s tým, že nám na stránku chodilo veľmi málo ľudí. Besteto nám pomohlo nielen zvýšiť návštevnosť napojením na vyhľadávače a optimalizovaním stránky, ale takisto znížiť náklady na PPC správnym nastavením kampaní. Sú to veľmi ochotní a milí odborníci, na ktorých sa môžeme kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť, ich zákaznícky servis je výborný a radi poradia, čo je pre nás veľmi dôležité! :) Bola to určite naša najlepšia investícia, veľmi odporúčam!

www.popolka.sk

"V Bestete sme našli korektnú agentúru so širokými skúsenosťami v oblasti internetového marketingu, ktorá nám pomáha v zvyšovaní počtu objednávok. Besteto nás nesklamalo, začalo s optimalizáciou vyhľadávačov tovaru, neskôr nastavili Adwords kampane jednotlivých našich webshopov a v každom prípade sa ich práca odvďačila vyššími objednávkami a nižšími nákladmi na získanie konverzie. Každému vrelo odporúčam vyskúšať ich služby, najmä optimalizáciu vyhľadávačov tovaru, v tom ponúkajú bezkonkurenčný servis."

 

Ivan Mátis, www.fabulo.sk

S Bestetom spolupracujeme už piaty rok a to už samo svedčí o našej spokojnosti. Je naším spoľahlivým partnerom pre dodávky v oblasti PPC, SEO a porovnávačov tovaru. 

Michal Sokol, www.swis-shop.sk

Našu dlhodobú spoluprácu s agentúrou Besteto hodnotím ako prínosnú a to ako subjektívne - osobný aktívny prístup a nové nápady, tak objektívne - lepšie výsledky e-shopu. Za najprínosnejšiu považujem spoluprácu pri optimalizácii pre vyhľadávače tovaru.

www.prealergikov.sk

Potrebovali sme zlepšiť našu inzerciu vo vyhľadávačoch tovaru a Besteto sa ukázalo ako najlepšia voľba. Rýchlo a efektívne odvedená práca, pravidelné reporty každý mesiac a skvelá komunikácia. Ďakujeme a odporúčame!

www.parfumy-sp.sk